Заготовка полуниці на зиму

Заготовка полуниці на зиму

Заготовка полуниці на зиму

Найпростіший та найкорисніший рецепт заготовки полуниць на зиму – перед вами. Це перетерті достану рідкого пюре ягоди, до яких додали трошки цукру та відправили до морозилки. Споживати такі запаси дуже просто, проте заздалегідь треба дістати перетерті полуниці з морозилки. Далі розморожуєте їх та подаєте на стіл, як додаток до млинців чи сирників. Ось і все :) Ну а детальний рецепт з фото – нижче.

Складники:

Свіжі полуниці (можна брати трошки прим’яті) – 2 кг

Цукор-пісок – 150 г

Крім того, у роботі вам знадобиться блендер або кухонний комбайн з гарним ножем. Стосовно ж пропорцій, то у цьому рецепті в різних кулінарів вони різняться: хтось пропонує брати 100 г цукру на кожен кілограм ягід, хтось виступає за зменшення порції цукру. Я ж пропоную таку кількість цукру, яка комфортна мені: полунична маса виходить не приторно-солодка, але при тому і не кислувата.

Полуниці з цукром

Полуниці з цукром

Приготування:

1. Спершу відірвіть хвостики з кожної полуниці та складіть ягоди до друшляка чи сита, в якому можна буде добре промити смакоту. Ретельно прополощіть ягоди та поставте друшляк на миску, щоб вода мала, куди стікати.

Промийте полуниці

Промийте полуниці

2. Перемістіть миті полуниці до чаші кухонного комбайну, встановіть ножову насадку (міксерна тут не допоможе) та увімкніть пристрій. Перетворивши полуниці на рідку кашку, перелийте цю масу до миски. Поки ягоди подрібнюються, можна на сайті https://proem.in.ua/odessa підшукати жалюзі для свого помешкання.

Якщо ж у вас залишилися інші полуниці, їх також подрібніть у комбайні. Крім того, за ось цим рецептом можна заморозити й цілі полуниці.

Пюре з полуниць

Пюре з полуниць

3. Насипте до миски з полуницями цукор та добре все розмішайте.

Цукор до полуниць

Цукор до полуниць

4. На цьому етапі можна скуштувати суміш та впевнитися, що рівень солодкавості вам підходить. Взимку, після розморожування, полунична маса буде така сама на смак.

Заготовка полуниць на зиму

Заготовка полуниць на зиму

5. Розкладіть полуничну масу по невеликих судках з кришками чи по паперових склянках (повторно використовуйте ті склянки, у яких купуєте вуличну каву: ми – за свідоме споживання!)

Як заморозити полуниці

Як заморозити полуниці

6. Накрийте тару з полуничною масою кришками. За потреби – загорніть у пакети та обережно поставте до морозилки.

Полуниці для морозилки

Полуниці для морозилки

Заготовка полуниці на зиму готова! Та власне, чекати до зими не обов’язково: можна розморозити судочок смакоти будь-якої миті та прикрасити ягідним топінгом улюблений десерт. Смачного!

Заморожене полуничне пюре

Заморожене полуничне пюре

Заморожені ягоди на зиму

Заморожені ягоди на зиму

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


7 + шість =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>