Як влізти у купальник? Афірмації для схуднення

Як влізти у купальник? Фото: dudeiwantthat.com

Як влізти у купальник? Фото: dudeiwantthat.com

Деякі вчені кажуть, що для схуднення мало сісти на дієту чи піти до тренажерного залу. Мовляв, передусім треба домовитися з собою – визначити, що саме не влаштовує вас у своєму житті та зрозуміти, де і наскільки треба схуднути для щастя.

Про нове тіло варто мріяти не абстрактно: краще за все – уявляти цілком конкретний результат. І оформлювати його афірмаціями – без кінця повторюваними в умі реченнями. Для початку, зайдіть в интернет магазин купальники і оберіть для себе найкращий купальник. Уявляючи себе у ньому, повторюйте афірмації для схуднення.

Для чого вам схуднення?

Передусім, треба чітко визначити мету схуднення. Гарна фігура, життєвий успіх та мільйони шанувальників на білих конях – це невдалі приклади мети, адже вони надто загальні. Крім того,вони здатні зрушити з точки не кожну жінку, тож потрібні сильніші аргументи! Наприклад, здорове тіло, можливість спокійно пройтися вулицею без переживань про зовнішній вигляд.

Мрії про струнку фігуру

Якщо ви вирішили боротися зі свою фігуру, думайте про свою мету частіше! Уявляйте себе гарною та стрункою, тільки-но у вас з’явиться зайва хвилинка. Щовечора перед сном фантазуйте на тему своєї фігури, думайте про те, як гарно бути стрункою. Уявляйте, як легко вам стає, коли ви відпускаєте від себе кожен грам зайвої ваги.

Афірмації для схуднення

Час від часу повторюйте афірмації, які допоможуть вам впевнитися у своїй меті. Тільки робіть це впевнено!

1. Мені потрібно дуже мало їжі.

2. Моє тіло звільняється від жиру, який не дає мені відчувати себе молодою та здоровою.

3. Моєму здоров’ю треба, щоб я позбулася зайвих кілограмів.

4. Я худну!

5. Я втрачаю зайву вагу щодня і щомиті.

6. Мій апетит зменшується з дня у день.

7. Я стаю здоровою та бадьорою.

8. Мені легко худнути.

9. Мені легко добитися всього, чого я хочу.

10. Я сама створюю своє тіло.

11. Я щаслива!

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


три × 3 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>