Як у Японії готують різні види суші

Суші нігірі

Суші нігірі

Щоб рис не прилипав до рук, кухар змочує його водою. Він бере шматочок тунця і кладе на нього кульку рису. У центрі кульки він робить заглиблення, щоб впустити туди повітря. Завдяки цьому рис не стискається. Далі він укладає навколо нього рибу. Це будуть суші під назвою нігірі. Кухар робить нігірі дуже швидко, щоб мінімально торкатися риби.

Поки читали, зголодніли? Доставка суши від мережі ресторанів MAFIA всього за одну годину, 24 години на добу, 7 днів на тиждень!

Температура людського тіла набагато вища за температуру у приміщенні, і якщо рибу довго чіпати руками, свіжий смак суші буде зіпсований. Трохи маринованого імбиру, щоб очистити рот від інших присмаків, і суші можна подавати до столу.

Для огіркових ролів або каппа макі кухар зрізає шкірку огірка, роблячи з неї довгу широку стрічку, і зупиняється, дійшовши до м’якої серцевини. Він розрізає цю стрічку на дві частини і укладає їх одна на іншу. Потім він ріже огірок на тонкі палички. Овочеві волокна ще більше підкреслять відмінний смак суші.

Підсмажену в духовці морську водорість норі він кладе блискучою стороною вниз на бамбукову підстилку. Легкими рухами він ліпить рисову кульку, щоб під час перенесення на море рису зерна не розсипалися.

Кухар розподіляє рис рівним шаром на столі, залишаючи зверху невеликий вільний край. Тепер черга майстерно нарізаних огіркових паличок. Він кладе кілька таких паличок прямо по центру. Потім, взявши підстилку за один кінець, він загортає норі навколо начинки.

Коли він стискає рис, кілька зерен вичавлюються поза зайняту рисом верхню частину, але місце все одно достатньо, тому він повністю обгортає начинку норі.

Мокрою тканиною з обох кінців він видаляє надлишковий рис. Кладе поруч дві ці половинки і розрізає їх на три частини. Виходить 6 шматочків. Всі приблизно однакової висоти.

Тепер він робить урамакі суші з рисом зовні: їх іноді називають суші навиворіт. Він розподіляє рис на норі рівним шаром і перевертає його рисом вниз. Потім опускає палець в васабі і робить смужку з васабі посередині норі. На васабі укладається тунець. Потім для контрасту сира червона риба зі шматочками авокадо. Він згортає покриті рисом норі в ковбаску, заправляючи його кінці всередину.

Потім посипає рис підсмаженим насінням кунжуту. Це приємно для очей і покращує смакові якості. Потім він прибирає підстилку і нарізає вивернутий навиворіт рол, на порційні шматочки. Вивернутий навиворіт суші рол був придуманий в 20 столітті. На догоду людям заходу, які вважали за краще не бачити норі.

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


чотири + 4 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>