Як сушити лимон для космічного декору?

Як сушити лимони

Як сушити лимони

Для того, аби гарно прикрасити помешкання, не обов’язково використовувати штучні блискучі матеріали. Берімо приклад з данців: вони роблять декор із шишок, гілочок, грибів та навіть лишайників! Виходить дуже затишно й природно. Отож, пропонуємо розпочати з лимонного декору. Висушивши дольки лимонів у духовці, ви зможете облаштувати вдома цілу космічну кімнату, потішивши дитину такими сяючими круглими «космічними об’єктами» на стелі або стінах. Крім того, із лимонних дольок виходять гарні прикраси до Нового року і Різдва: запашні й милі кружальця добре доповнюють свічки, ялинкові прикраси та інші деталі інтер’єру. Отож, як сушити лимони?

Складники:

Лимони з неушкодженою шкіркою – 3 шт.

Окрім самих плодів, вам знадобиться пергамент для запікання їжі: його треба буде постелити на деко, а вже зверху викладати дольки лимона.

Лимони для декору

Лимони для декору

Приготування:

1. Помийте лимони й промокніть їх кухонним рушником, щоб забрати зайву воду. Наріжте лимони гострим і широким ножем на кружальця товщиною не більше 5 мм (в ідеалі – 3 мм).

Дольки лимону

Дольки лимону

2. Вкрийте деко пекарським пергаментом та викладіть на нього кружальця лимона. Дольки можуть торкатися одна до одної – це не біда. Додатково можете промокнути кружальця паперовим рушником, щоб забрати зайвий сік і, тим самим, пришвидшити висихання сировини.

Як сушити лимонні дольки

Як сушити лимонні дольки

3. Запаліть духовку та добре прогрійте її. Всередину поставте деко з лимонами, але дверку духовки не закривайте: якщо закриєте, то лимони спечуться, а не висохнуть. Найкраще – прикрити дверку наполовину, щоб гаряче повітря підсушувало цитруси, але й виходило назовні. Не забувайте час від часу провітрювати кухню! Десь через годину сушіння лимонні дольки виглядатимуть же так:

Як сушити лимони в духовці

Як сушити лимони в духовці

4. Ну а приблизно через 2 години від початку сушіння вони потемніють та стануть повністю придатні для декору! Якщо ви хочете створити декор космічної тематики, можете почитати цікавинки https://fakty.com.ua/ru/tag/maks-polyakov/ про досягнення у царині космосу, поки лимону будуть у духовці.

5. Зберіть готові сушені дольки лимонів та покладіть їх до банки з кришкою, якщо не будете використовувати одразу. Хай ці заготовки прикрас зберігаються в сухій посудині без доступу повітря.

Лимони для декору

Лимони для декору

Сушити лимони для декору – дуже просто! Крім того, ця справа ще й надзвичайно ароматна: протягом усього сушіння ваше помешкання наповниться тонким цитрусовим ароматом! Тепер лишилося тільки вигадати, які ж прикраси зробити з лимонів і вчасно декорувати ними квартиру :)

Декор з лимонних дольок

Декор з лимонних дольок

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 7 = тринадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>