Як приготувати каву у гейзерній кавоварці?

Гейзерна кавоварка

Гейзерна кавоварка

Поціновувачі кави мають в себе вдома різні «агрегати» для приготування цього запашного напою: хтось варить каву в турці, хтось використовує дорогу кавоварку, а хтось надає перевагу гейзерним кавоваркам. Якщо ви вирішили купити саме такий пристрій, наш майстер-клас може вам знадобитися! Адже зараз ми розповімо, як приготувати каву в гейзерній кавоварці з фото!

Для того щоб зварити каву з молоком у гейзерному чайничку, вам знадобляться:

Мелена кава (середнього або великого помелу – не дрібна) – 2 ч.л.

Вода чиста питтєва

Молоко – 150 мл

Гейзерна кавоварка

Кажуть, що регулярне споживання кави призводить до появи темного нальоту на зубах. Але не відмовлятися ж через цю невелику прикрість від улюбленого напою! Просто варто час від часу робити teeth whitening in san francisco або ж відбілювання зубів у професіоналів!

Кава і гейзерна кавоварка

Кава і гейзерна кавоварка

Як користуватися гейзерною кавоваркою?

1. Гейзерна кавоварка складається з трьох металевих деталей: основи (своєрідної чашечки для води), фільтру (для закладання кави) та верхньої частини з ручкою і носиком (для отримання готової кави). Розпочніть із самого низу: до нижнього відсіку пристрою налийте чисту воду. Її має бути рівно стільки, скільки показує рисочка чи бортик всередині цієї деталі.

Скільки води налити у кавоварку

Скільки води налити у кавоварку

2. У фільтр (ситечко з ніжкою внизу) закладіть мелену каву та трохи притопчіть її ложкою. Але не занадто – щоб крізь частинки кави все-таки могло проходити повітря.

Мелена кава у фільтрі гейзерної кавоварки

Мелена кава у фільтрі гейзерної кавоварки

3. Встановіть фільтр із кавою прямо над нижнім відсіком з водою.

Як зібрати гейзерну кавоварку

Як зібрати гейзерну кавоварку

4. Довершіть цю конструкцію: зверху на фільтр встановіть деталь із носиком та ручкою та закрутіть різьбу, щоб кавоварка у такому стані міцно трималася і не розсипалася на окремі деталі. Увімкніть невеликий вогонь та поставте на нього гейзерну кавоварку.

Гейзерна кавоварка на плиті

Гейзерна кавоварка на плиті

5. Коли вода почне закипати, вона підніматиметься вгору (так званий ефект гейзера) та видаватиме у верхній відсік вже готову каву (адже гаряча вода пройде крізь фільтр із кавою). Краще у цей час обережно відкрити кришку кавоварки і слідкувати, щоб готовий напій не википів.

Ефект гейзера у кавоварці

Ефект гейзера у кавоварці

6. Налийте гарячу каву до великого горнятка, якщо далі ви збираєтеся готувати каву з молоком.

Гаряча кава

Гаряча кава

7. Підігрійте молоко до бажаної температури.

Буде кава з молоком

Буде кава з молоком

8. Долийте до кави молоко та розмішайте ці два складники. За бажання, додайте до напою цукор та приправи: корицю, тертий шоколад тощо.

Кава з молоком приготування

Кава з молоком приготування

Ось так доволі просто можна приготувати каву у гейзерній кавоварці! Напій, зварений за допомогою цього пристрою, виходить ніжніший на смак, аніж приготований у турці. Смачного вам і слухняної гейзерної кавоварки!

Кава у гейзерній кавоварці

Кава у гейзерній кавоварці

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


1 × = сім

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>