Як економити гроші на папері для випічки?

Папір для випічки (з паперової торбинки)

Папір для випічки (з паперової торбинки)

Яким би супер-пупер сучасним покриттям не був обладнаний ваш посуд для випікання, час від часу вам все ж доведеться користуватися пергаментом. Що вже й казати про тих господинь, які у приготуванні їжі користуються старенькими формами для випікання, які обов’язково треба покривати кулінарним папером і змащувати маслом!.. Але пергамент для випічки – не надто дешева «забавка». Відстежуючи курс доллара в режиме онлайн щодня, хочеться лише більше економити, щоб зберегти хоч якусь частину своїх доходів. Про те, як економити гроші на папері для випічки, я вам зараз розповім :)

Одразу хочу сказати, що якщо у вас є вибір, використовувати пергамент чи фольгу для запікання, краще обрати все ж паперовий аркуш. Справа в тому, що пергамент, на відміну від фольги, просто переробляється і не становить загрози для довжіння. З переробкою фольги все дуже складно – особливо, в Україні. З цієї ж причини еко-активісти радять відмовлятися від пакетів молока чи соку «тетра-пак», які всередині містять шар фольги. Але менше з тим – поговоримо про економію коштів.

Як заощадити на пергаменті для запікання?

1. Використовуйте пергамент повторно. Звісно, мова не йде про пергамент, на якому залишилися великі жирні плями від печеної риби! Але якщо ви запікали, приміром, перець для зимових заготовок, і застеляли пергаментом форму, то на цьому папірці не має залишитися жодного сліду від овочів. Це – саме той випадок, коли можна використати папірець повторно. Наприклад, для запікання овочів або м’яса.

2. Пакети з паперу. Замість покупного пергаменту запросто можна використовувати паперові торбинки :) Одного разу на дачі я виявила, що спеціальний папір для духовки закінчився, і спробувала застелити форму для тефтель магазинною паперовою торбинкою з-під хліба. Зверху змастила цей папір крапелькою олії, і – о, диво! – тефтелі геть не пристали до деко. Звісно, перед використанням паперової торбинки треба переконатися в її ідеальній чистоті!

3. Пергамент з упаковок печива. Багато упаковок з печивом (наприклад, циліндрики з печивом Марія) містять окремий папірець – пергамент, у який загорнуті смаколики. Ці папірці також чудово підходять для запікання та, звісно, заощадження коштів (адже вони дістаються вам, по суті, безкоштовно). Єдиний недолік такого пергаменту – його невеликий розмір. Але завжди можна викрутитися з ситуації і застелити форму для випікання двома-трьома папірцями :) Зверху бажано все ж змастити їх олією.

А які хитрощі ви використовуєте на кухні, щоб заощаджувати гроші? Чекаю на відповіді у коментарях!

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ сім = 16

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>