Як чистити пароварку від накипу?

Спіраль пароварки

Спіраль пароварки

Ви слідкуєте за своїм здоров’ям і любите готувати страви у пароварці? Чудово, але що робити з накипом, який утворюється навколо спіралі? Чим більше накипу в пароварці, тим гірше вона працює: починає шуміти і псуватися. Тож обов’язково спробуйте почистити пароварку, користуючись нашими порадами!

Накип у пароварці

Як дізнатися, що настав час чистити пароварку? Цього ви точно не пропустите: від частого використання виникає багато накипу на спіралі, що нагрівається під час роботи пароварки. Також білий або рудий накип покриває внутрішню поверхню захисного пластикового ковпачка, яким накривають спіраль (у пароварках Tefal цей ковпачок має наскрізний отвір).

У результаті, після кожного використання пароварки ви бачите, що у її нижній частині у воді плавають шматки накипу. Якщо ви впізнали у цьому описі свою ситуацію – значить, пора чистити пароварку!

Накип у пароварці

Накип у пароварці

Як зняти накип у пароварці?

1. Все дуже просто. Для початку, треба зняти усі поверхи пароварки та залишити перед собою лише її основу – нижню частину зі спіраллю. Коли ми готуємо страви на пару, сюди ми наливаємо воду. Але цього разу треба налити дві склянки яблучного оцту (6-9%).

Яблучний оцет

Яблучний оцет

2. Пам’ятаєте правило готування у пароварці про те, що вмикати прилад можна лише тоді, коли спіраль повністю покрита водою? Зараз нам теж треба виконати це правило. Тож якщо двох склянок оцту не вистачило, щоб повністю покрити спіраль, доливаємо трохи води.

Вода покриває спіраль

Вода покриває спіраль

3. Ставимо зверху на спіраль захисний ковпачок, а далі ладнаємо пароварку, як і завжди. Ставимо один поверх решітки і накриваємо пароварку кришкою. Вмикаємо прилад у розетку та заводимо таймер на 30 хвилин. Цього часу має вистачити, аби накип зник під дією оцту. Якщо ж 30 хвилин не вистачило, і на спіралі пароварки досі є накип, повторіть процедуру: заведіть таймер ще на 20-30 хвилин. Ефект гарантований!

Таймер пароварки Tefal

Таймер пароварки Tefal

Тепер ви знаєте, як чистити пароварку від набридливого накипу! Робити цю процедуру слід щомісяця (якщо ви користуєтеся пароваркою регулярно) або тоді, коли утвориться багато накипу.

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На сайті http://www.weblancer.net/ ви можете знайти собі непоганий підробіток! Робота вдома – це мрія кожного, тож зробіть крок назустріч цій мрії!

One thought on “Як чистити пароварку від накипу?

  1. Pingback: Суп з фрикадельками у мультиварці | Дієтичні рецепти і дієти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− п'ять = 3

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>