Суп з рибними консервами

Суп з рибними консервами

Суп з рибними консервами

Інколи зовсім немає часу на приготування перших страв, але треба поїсти щось ріденьке. У таких випадках можуть стати у нагоді рибні консерви, які зроблять смачненький бульйон та доповнять суп шматочками риби. Проте така страва підходить не для всіх дієт, тож будьте уважні! Перш, ніж готувати суп з рибними консервами, переконайтеся, що консерви для вас – не заборонений продукт.

Інгредієнти:

Вода – 2 л

Картопля – 2 шт.

Морква – 1 шт.

Цибуля-пора – частина стебла

Рибні консерви (наприклад, горбуша в олії) – 1 шт.

Сіль – за смаком

Пшенична крупа – 2 ст.л.

Для супу з консервами

Для супу з консервами

Приготування:

1. Ставимо каструлю з водою на плиту і, поки вода закипає, готуємо інгредієнти супчику. Почнемо з моркви, адже вона буде готуватися найдовше. Чистимо моркву та тремо її на велику терку. Якщо вода вже кипить, то кидаємо до каструлі моркву.

Тремо моркву

Тремо моркву

2. Чистимо картопельку. Ріжемо на супові кубики та кидаємо до каструлі. На цьому ж етапі кладемо до води пшеничну крупу. До супу з рибними консервами також пасуватимуть вівсяні пластівці, але їх треба класти під кінець готування страви.

Супова картопля

Супова картопля

3. Миємо та дрібно січемо на кружальця білу частину пори й додаємо її до супу. Трохи пізніше, коли побачимо, що картопля й морква вже готові, можна порізати й дати до зупи зелену частину пори (для краси) або будь-яку іншу зелень.

Пора

Пора

4. Останній крок – відкриваємо горбушу в олії, розламуємо рибку на кілька шматків та викладаємо їх до супу. Потім виливаємо до каструлі олію, в якій плавала горбуша – смак буде більш насичений! Ну а якщо виробник поскупився і занурив рибу не в олію, а у воду, то це вам теж на руку – суп буде ще й дієтичний, адже не міститиме додаткового жиру.

Суп з рибними консервами готовий!

До речі

Смачним також вийде суп з кількою в томаті. Але ці консерви продаються у дрібніших банках, тому для приготування такої страви треба буде взяти не одну, а дві баночки кільки.

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


4 − = нуль

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>