Зараз розповім вам про салат, який можна готувати впродовж всього року. Причому, без солоних огірків та вареної картоплі – цілком свіжий на смак! Але в ньому є такий складник, який треба виростити самотужки. Це – мікрозелень редиски, яку так і споживають – цілими маленькими листочками. Цей продукт – дуже корисний, адже містить велику концентрацію тих речовин, на які багата редиска. А ще, мікрозелень редиски на смак майже така сама, як і плоди цього овоча. Отож, приєднуйтеся до вирощування мікрозелені та готуйте салат з кукурудзи та мікрозелені редиски!
Складники:
Кукурудза – якщо консервована, то половина великої банки; якщо сезонна варена, то зрізані зернята з двох качанів
Мікрозелень редиски – пучок
Волоські горіхи – 10 штук
Зелена цибуля (можна взяти шніт-цибулю або листочок цибулі-пори) – кілька пір’їн
Оливкова олія, сіль – за смаком
Підготувати ці продукти ви можете навіть взимку, отож таким салатом можна почастувати і гостей на Новий рік. А ось новорічні подарунки можна вже зараз купити у розділі http://www.smpodarkov.ru/category/vip/ на сайті smpodarkov.ru!
Приготування:
1. Розпочнімо з горіхів. Почистіть їх – вийміть ядра зі шкаралупи. Подрібніть шматочки ядер на невеликі фракції або й геть перемеліть до дрібних частинок. Пересипте горіхи до салатної миски.
2. Кукурудзу додайте до горіхів і перемішайте ложкою.
3. Цибулю промийте та подрібніть ножем на кухонній дошці. Шматочки цибулі також перенесіть до загальної миски з салатом.
4. Мікрозелень редиски підійде для салату у тому випадку, якщо вона досягла «зросту» 5-7 см. На цьому етапі вже й маленькі листочки, насичені смаком редиски, є, і зайвих «бадилин» ще немає. Отож. Якщо ваша мікрозелень вже як раз така, зріжте ножицями пучок близько до землі чи покриття, на якому рослинки виросли.
5. Складіть зелень до друшляка та добре промийте під напором води – тим більше, якщо ви вирощуєте мікрозелень у землі. Дайте зайвій воді стекти.
6. Перекладіть мікрозелень до салатної миски, притрусіть сіллю та додайте олію. Добре все перемішайте ложкою.
Салат з кукурудзи т мікрозелені редиски готовий! Тепер його можна класти до тарілки та повільно, з насолодою споживати. Смачного!
(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.