Простий полуничний коктейль

Полуничний коктейль

Полуничний коктейль

Продовжуємо полуничну тематику цього літа: сьогодні будемо готувати молочний коктейль з полуницями! Це – базовий рецепт будь-якого ягідного чи фруктового молочного коктейлю, тож його можна використовувати й для приготування інших коктейлів. У нашому випадку, для простого полуничного коктейлю потрібні лише три інгредієнти, проте ви можете додати й інші продукти: цукор, терту ні тертці лимонну цедру, ванільний цукор, банан тощо.

Інгредієнти (на 2 порції):

Полуниці – 10 шт.

Морозиво (білий пломбір у стаканчику) – 1 шт.

Молоко – 200 мл

Одразу зауважу, що молоко слід використовувати лише кип’ячене – таке, яке ви би одразу могли пити. Дієтологи радять завжди кип’ятити молоко, аби воно гармонійно вписалося у травні процеси організм!

Молуниці та морозиво

Молуниці та морозиво

Приготування:

1. Добре промийте приготовані полуниці, зніміть з них хвостики. Ягідки перемістіть до кухонного комбайну з ножами для подрібнення. Увімкніть комбайн та перетворіть полуниці на кашку.

Полунична кашка

Полунична кашка

2. Наступний крок – додавання молозива. Звісно, можна спробувати додати до коктейлю й шоколадний пломбір або крем-брюле, але це вже – на любителя :) Тож радимо почати робити коктейлі саме зі звичайного білого пломбіру. Поміняйте ніж комбайну (встановіть насадку для збивання) та додайте до полуниць морозиво. Увімкніть комбайн, щоб обидва інгредієнти добре перемішалися.

Білий пломбір

Білий пломбір

3. Ну а після цього можна вводити третій, завершальний складник – молоко. Обережно влийте його до чаші комбайну та увімкніть прилад. Краще про всяк випадок довгенько потримати комбайн увімкненим, щоб переконатися, що у коктейлі не залишилося ганебних грудочок :)

Молочний коктейль

Молочний коктейль

Все, простий полуничний коктейль готовий! Розлийте його по гарних склянках та вживайте одразу, поки коктейль не підігрівся! Смачного вам і гарної літньої сієсти! :)

Коктейль з полуниць та молока

Коктейль з полуниць та молока

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


шість + = 8

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>