Осіння виноградна дієта

Виноград для дієти

Виноград для дієти

Якщо ви хочете не просто скинути зайву вагу, але також і очистити свій організм , зверніть увагу на виноградну дієту.

Суть виноградної дієти

Цю дієту потрібно проводити від 3 до 7 днів. Наприклад, якщо ви будете дотримуватися виноградної дієти 3 дні, то зможете схуднути на 2 кілограми. А ось 7-денна дієта допоможе вам скинути близько 4 кілограмів зайвої ваги. Крім того, у вас є прекрасна можливість стабілізувати роботу шлунка і кишечника, а також відмінно очистити свої нирки.

Корисні властивості винограду

У складі винограду міститься величезна кількість корисних мікроелементів – магній, кальцій, кобальт, фосфор. Саме ці мікроелементи сприяють зміцненню опорно-рухової системи і допомагають організму швидше засвоїти вітаміни з винограду.

Також варто відзначити, що виноград містить корисну для кишечника клітковину.
Найчастіше жінки зупиняються на 3-денному варіанті цієї дієти. Отже, для того щоб почати дієту, ви повинні придбати 4 кілограми винограду. Цю кількість потрібно розподілити так: в 1 день ви повинні будете з’їсти 0,5 кг винограду, у 2 – 1,5 кг і в 3 день – 2 кг.

Між прийомами винограду має проходити не менше 2 годин. Виноградна дієта не забороняє пити зелений трав’яний чай або негазовану мінералку.

У тому випадку , якщо ви вирішили спробувати 7-денний варіант дієти , то передувати дієті повинен розвантажувальний день. Це означає, що ви не повинні нічого їсти. Пити можна тільки негазовану мінеральну воду. Запам’ятайте: крім води, нічого пити не рекомендовано. За бажання можна провести процедуру очищення кишечника.

У наступні дні дієти ви повинні будете вживати по 1,5 кг винограду щодня.

Плюси виноградної дієти

Крім того, що дана дієта сприяє зниженню ваги, ви також можете бути впевнені, що вона очистить організм і поліпшить обмін речовин.

Коли ви будете вибирати виноград, віддавайте перевагу сортам з насінням. Саме в цих сортах міститься велика кількість речовин поліфенолів. Як відомо, ці речовини допомагають захистити організм від старіння. Якщо ви хочете отримати дійсно хороший результат, то не випльовуйте кісточки винограду, а пережовуйте їх разом з м’якоттю.

Практично всі жінки, що випробували на собі виноградну дієту, відзначають, що вона переноситься досить легко. Це можна пояснити високою поживністю винограду. Протягом всієї дієти ви практично не будете голодні.

Найкраще починати виноградну дієту восени, коли дозріває виноград. Не обов’язково їсти тільки один сорт винограду. Ви можете не обмежувати себе і урізноманітнити меню дієти кількома сортами винограду.

Мінуси виноградної дієти

Перед тим, як приступати до проведення виноградної дієти , ви повинні знати про те, що шкірка винограду засвоюється організмом дуже повільно. Ось чому, якщо ви будете їсти дуже багато винограду, то можете зіткнутися з проблемою закрепів .

Для того щоб уберегти себе від подібного, варто займатися гімнастикою, побільше ходити пішки. Це допоможе усунути застійні явища в кишечнику. Людям, які схильні до закрепів, потрібно вибирати виноград з тонкою шкіркою і їсти його без кісточок.

Безумовно, дотримання виноградної дієти – це випробування сили волі. Не всі охочі схуднути знайдуть в собі сили харчуватися одним виноградом цілий тиждень. Для того щоб організм не піддався негативному впливу стресу, в завершенні дієти ви повинні пити заспокійливий трав’яний чай.

Може статися й так, коли під час дієти ви почнете відчувати головні болі і болі в спині. У такому випадку варто провести курс масажу. Якщо біль не минає, то дієту краще не продовжувати. Повторити виноградну дієту можна не раніше, ніж через 1-2 місяці.

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

3 thoughts on “Осіння виноградна дієта

  1. Pingback: Голлівудська дієта | Дієтичні рецепти і дієти

  2. Pingback: Холодний пудинг з виноградом | Дієтичні рецепти і дієти

  3. Pingback: Зелений фруктовий салат | Дієтичні рецепти і дієти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× сім = 35

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>