Нототенія з капустою

Нототенія з капустою

Нототенія з капустою

Якщо ви ще ніколи не куштували рибу нототенію – саме час це зробити! Ця морська рибка дуже смачна, а ще проста у приготуванні. Загалом, вона схожа на хек та минтай своїми смаковими властивостями і ціною. Проте нототенія більш надається до запікання і приготування цілими тушками, тож сьогодні приготуємо печену нототенію з капустою.

Інгредієнти:

Риба нототенія – 1 кг

Молода капуста – ½ головки

Сіль – за смаком

Соняшникова олія

Нототенія і капуста

Нототенія і капуста

Приготування:

1. Для початку, рибу треба розморозити почистити. В Україні цю рибу продають тушками без голів, тож частину роботу за вас вже виконали. Проте залишилося обрізати ножицями плавники (довгий плавник зверху і такий самий – знизу рибини), вийняти залишки нутрощів (просто потягніть за чорну плівку в череві риби) та почистити тушки від луски. Нототенія славиться великою кількістю луски, проте не лякайтеся цього: вона моментально знімається. Найкраще чиститься молоденька риба невеликого розміру.

Чищена риба

Чищена риба

2. Молоду капусту миємо та шаткуємо на невеликі шматочки. Ми беремо сам молоду капусту, адже нототенія готується швидко – молода капуста як раз встигне приготуватися разом з рибкою.

Молода капуста

Молода капуста

3. Беремо форму для випікання з бортами (наприклад, овальну форму для риби) та змащуємо її дно і стінки соняшниковою олією. Викладаємо на дно форми капусту.

Капуста для запікання

Капуста для запікання

4. Тушки нототенії (ця риба – дрібна, тож тушки більше схожі на риб’ячі хвости) обтираємо сіллю та викладаємо зверху на капусту.

Солена риба

Солена риба

5. Вмикаємо духовку, прогріваємо її до 180 градусів та ставимо запікатися рибу. Через 20 хвилин нототенія вже готова!

Печена риба

Печена риба

Смачненька нототенія з капустою вам сподобається! Це запечена в духовці риба, тож вона дуже корисна. А якщо ви не надто любите овочі, капусту можна не їсти.

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

***

Подяка:

На сайті http://www.kangen.ru/index.php?categoryID=560 ви можете обрати оптимальну модель іонізатора води – приладу, який допоможе завжди мати чисту воду!

4 thoughts on “Нототенія з капустою

  1. Pingback: Пангасіус з овочами на рисовій подушці | Дієтичні рецепти і дієти

  2. Pingback: Рибна запіканка з нототенії | Дієтичні рецепти і дієти

  3. Pingback: Запечена тріска під соусом Песто | Дієтичні рецепти і дієти

  4. Pingback: Рибні голубці | Дієтичні рецепти і дієти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


три + = 9

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>