Наталія Добринська здобувала медалі, не вживаючи м’яса

Наталя Добринська на Олімпіаді

Наталя Добринська на Олімпіаді

Легкоатлетку Наталію Добринську, певно, знають всі українці. Вона неодноразово завойовувала медалі на міжнародних змаганнях, подавала приклад сміливості, стійкості та патріотизму. Нині, коли Наталя вже завершила спортивну кар’єру, нам пощастило поспілкуватися з нею на «мамській» зустрічі у Києві, зорганізованій сайтом «MamaWow». Говорили про спорт, дієти і дітей, адже у Наталі та її чоловіка Костянтина Євтушенка підростає синочок Дарій.

Наталія Добринська про спорт

«Якщо би мені трапилася нагода ще раз обрати вид спорту, яким займатися, то це все одно була би легка атлетика», – сказала Наталя. На її думку, цей вид спорту виховує незамінні для людини якості – цілеспрямованість, впевненість у собі, твердість характеру. Єдине, про що спортсменка шкодує, – те, що ходити на тренування вона почала у 8 років: цей вік вона вважає занадто юним для серйозного спорту.

Коли починати привчати дітей до спорту і який напрямок обрати? Ці питання, які хвилюють, мабуть, кожну маму, лунали і на зустрічі «MamaWow». На думку Наталії Добринської, ідеальний вид спорту для початку – це плавання, яким можна займатися в басейні від самого малечку. «Плавання формує гарну поставу і розробляє легені, тому це перший вид спорту, на який неодмінно варто звернути увагу батькам», – зазначила вона. Ну а з приводу подальших спортивних «кроків» для дітей Наталія поради не дала: сказала, що варто прислухатися до дитини і дивитися, де краще проявляються її схильності.

Зустріч MamaWow

Зустріч MamaWow

Наталія Добринська про дітей

«Ми з чоловіком від самого початку домовилися, що це дитина живе з нами, а не ми бігаємо навколішки перед нею, – розповіла олімпійська чемпіонка. – А діти дуже швидко пристосовуються, тому Дарій дуже швидко прийняв ці «правила гри». Ми – «скажені» батьки: любимо подорожувати і постійно кудись їздимо. Інколи переживаємо, чи витримає поїздку Дарій, але він тримається добре і завжди посміхається. Просто дитина-подарунок!»

Наталія Добринська

Наталія Добринська

Наталія Добринська про дієти

Маленькому Дарієві ще немає року, а Наталія вже у чудовій формі. Як не дивно, для цього спортсменка нічого особливого не робить: щоденними пробіжками себе не мучить, дієтами – так само. «Одного разу, коли я ще годувала Дарія, після пробіжки відчула, що молока стало замало. На тому і припинила бігати, – каже Наталія. – Два тижні тому я вже припинила годувати, тому можливо, займуся фізичними навантаженнями. Стосовно дієти, то одразу після припинення грудного вигодовування у мене зникло кілька кіло!»

Спеціальних обмежень в їжі у Наталії Добринської немає. «Під час вагітності бувало, що дуже хотілося печива. Я їла його цілий день, чоловік навіть купив повну коробку печива, – сміється вона. – Але загалом, стараюся помірно ставитися до їжі».

Спортсменів прийнято вважати затятими м’ясоїдами, адже для роботи м’язів дуже потрібен білок. Але виявляється, Наталя Добринська геть не вживала м’яса, завойовуючи олімпійські медалі! «М’ясо я просто не хотіла їсти, а рибу могла вживати раз на два тижні. Якось так сталося, що моє вегетаріанство співпало з періодом найбільших спортивних досягнень!»

Дякуємо Наталі за приємне спілкування та бажаємо нових цікавих досягнень у житті! :)

Перше фото – з сайту tsn.ua.

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два × 6 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>