Чудовий спосіб зробити дієтичну страву зі свіжого сиру – зліпити ліниві вареники! По-перше, цей рецепт створений дійсно для лінивих: вареники дуже швидко готуються. По-друге, ця смакота варена, тож мінімум жиру їй гарантовано. А по-третє, ліниві вареники дуже смачні!
Інгредієнти:
Свіжий сир – 500 г
Борошно – 1 ст. л.
Яйце – 2 шт.
Цукор – 1 ст. л.
Приготування:
1. Для початку, нам треба подрібнити сир. Якщо ви використовуєте магазинний сир, додаткової обробки він не потребує, адже вже дрібненько посічений. А ми беремо свіжий сир з базару, який має великі грудочки. Відтак, мусимо розтерти його, щоб не було відчутних грудочок. Для цього можемо скористатися виделкою, а можемо й подрібнити сир у кухонному комбайні. Кілька секунд – і ми маємо сир без грудочок! Одразу ж додаємо до сиру наш цукор та перемішуємо все в однорідну масу.
2. Тепер додаємо до сиру з цукром ще й борошно. Ретельно перемішуємо наше тісто для лінивих вареників.
3. Яке ж тісто – без яйця? Звісно ж, додаємо до сирної суміші два яйця: вони зліплять між собою всі інгредієнти й не дадуть лінивим вареникам розпастися.
4. Добре вимішуємо тісто руками доти, доки воно не перестане прилипати до рук.
5. На кухонну дощечку (або просто на чистий стіл) насипаємо трохи борошна, мастимо ним руки та формуємо з половини тіста товстеньку ковбаску. Обкочуємо цю ковбаску у борошну.
6. Гострим ножем робимо надрізи навскіс: таким чином, відрізаємо від ковбаси невеликі «галушки». Це сирі ліниві вареники. Кожен вареник обкочуємо у борошні з усіх боків.
7. Тепер ставимо на вогонь каструлю з водою, трошки підсолюємо воду та чекаємо, поки вона закипить. В окріп кидаємо ліниві вареники та одразу перемішуємо їх. Далі чекаємо, поки вареники спливуть на поверхню, і через 2 хвилини вимикаємо вогонь. Ліниві вареники готові! Подавати їх можна з маслом або сметаною. Якщо ви пильно слідкуєте за своєю фігурою, ліниві вареники можуть обійтися і без жодної заправки – вони все одно чудово смакуватимуть!
До речі
Ліниві вареники можна готувати на пару! Страва у пароварці вийде навіть більш корисною, ніж вареники, варені у воді.
(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.
***
Подяка:
Готовя простые блюда, вы сможете сэкономить уйму времени и наконец купить интересные книги для чтения на Буквоеде!
Pingback: Запіканка з сиру | Дієтичні рецепти і дієти
Pingback: Печені сирники з брусницями | Дієтичні рецепти і дієти
Дуже смачно! Для мене – це смак дитинства, адже саме в дитячому садку я познайомився з цим чудовим і легким витвором кулінарного мистецтва!
Щоправда, рецепт, поданий на сайті є… Іншими словами: борошна треба більше, особливо, якщо берете сир із крамниці, бо там він більш рідкий, а коли додаєш ще й ДВА яйця, то лише з однією ложкою борошна тісто пливе. Я використав близько 5-8 ложок, аби тісто нарешті отримало форму та густину саме тіста. Пишу, поки доварюються. Не можу дочекатися. А аромат на всю кухню рознісся!
Ще раз дякую за рецепт!
Смачного вам! Тут поданий рецепт, виходячи з домашнього добре відтиснутого сиру (такого, як бабці називають “на тісто” :) ). Але звісно, треба дивитися за ситуацією і додавати борошна, якщо тісто занадто рідке…
Pingback: Лінивий вінегрет | Дієтичні рецепти і дієти