Кулінарний конкурс 2013

Кулінарний конкурс

Кулінарний конкурс

Дорогі відвідувачі сайту Дієтичні Рецепти! З радістю повідомляємо, що сьогодні в нас стартує перший кулінарний конкурс! На нашому сайті опубліковано вже 200 рецептів, і ми надалі старатимемося тішити вас новими і новими дієтичними стравами. Приєднайтеся до авторів сайту Дієтичні Рецепти і, разом з тим, візьміть участь у змаганні за приз!

Умови кулінарного конкурсу

1. Приготуйте будь-яку дієтичну страву, якої ще немає на нашому сайті. Процес приготування сфотографуйте і оформіть у кулінарний майстер-клас, написавши до нього текст українською мовою. Ось приклад рецепту з фото.

2. Текст і фото приготування дієтичної страви надішліть адміністратору сайту на адресу vicfrog (@) gmail.com. Обов’язково у темі листа вкажіть «кулінарний конкурс», а в тексті підпишіть авторство – ваші ім’я + прізвище або псевдонім.

3. Усі якісні надіслані рецепти з фото будуть опубліковані на нашому сайті.

4. Приймання рецептів та їхня публікація триватиме з 28 жовтня до 1 грудня 2013 року. Переможця оберуть відвідувачі сайту під час голосування за найкращу дієтичну страву. До голосування можна буде залучити ваших друзів та родичів, тож готуйте команду підтримки вже зараз!

Призи конкурсу дієтичних рецептів

Переможцю (автору найкращого рецепту) ми надішлемо поштою три книги:

1. Все о детском питании. Прикорм, норми дитячого харчування, приклади страв та багато іншого.

2. Вкусные блюда на скорую руку. Багато різноманітних рецептів, в тому числі й дієтичних.

3. Книга Лори Бекітт «Знак фараона» – просто художня література для душі!

Беріть участь в конкурсі та вигрівайте цікаві призи!

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


2 − = один

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>