Важко уявити сучасну квартиру без техніки. По суті, все, що допомагає нам готувати та зберігати їжу, працює від розетки і вважається технікою. Але якщо двадцять років тому господині могли похизуватися одна перед одною хіба холодильником, то зараз чи не у кожній домівці можна знайти десяток найменувань різних приладів. Що з усього цього треба мати на кухні обов’язково? Давайте розберемося.
1. Холодильник. Про важливість цієї великої шафи для зберігання продуктів не варто й говорити: всі знають, що без цієї техніки харчі будуть псуватися миттєво, а споживачі зготованого добра матимуть значно більший ризик отруїтися. Тож ця техніка – номер один серед обов’язкових. Чудовим доповненням до холодильника є велика морозилка (яку не треба розморожувати!), в якій ви можете наморозити на зиму овочі, фрукти та ягоди. Особливо актуально це для сімей із дітьми тож ви можете оформить кредит онлайн на Украине заради такої покупки!
2. Пароварка. Дуже важлива річ для здорового харчування. Одразу радимо купувати велику пароварку з двома або трьома рівнями решіток: у такій ви зможете одночасно приготувати кілька страв або, наприклад, зварити цілу курку.
3. Мультиварка. Протягом останніх років саме ця електрокаструлька стала головною тему для обговорення зайнятих матусь. Ще б пак: ви кладете інгредієнти до цієї боденьки, встановлюєте певний режим, і мультиварка готує страву сама! Але не все так просто. Звісно, заради інтересу ви можете купити мультиварку, але трохи пізніше ми розповімо, чого варто утриматися від цієї покупки.
4. Електром’ясорубка. Дуже потужна річ, яка стане у нагоді любителям котлет і м’ясних начинок. Звичайну механічну м’ясорубку з нею просто не порівняти! Окрім якісно подрібненого фаршу, ви отримаєте ще й дуже швидко приготований напівфабрикат.
5. Соковитискачка. Поряд із пароваркою, цей прилад дуже важливий для здорового харчування. Звісно, ви можете користуватися звичайним металевим пресом, але з його допомогою можна «добувати» сік лише з цитрусових. А повноцінна соковитискачка допоможе вам переробити на сік яблука, гарбуз, моркву і багато іншого. Щоправда, тут є нюанс – не всі моделі можуть вичавлювати вишні, сливи чи подібні м’які плоди (це треба уточнювати у продавця).
6. Аерогріль. Чудовий «прибамбас», в якому можна стушкувати, посмажити, запекти і зварити багато страв, починаючи від домашньої ковбаси і закінчуючи еклерами. Тож якщо у вас на кухні є зайве місце – потіште себе цим дивом техніки!
7. Кухонний комбайн. А це як раз техніка для тих, у кого на кухні місця обмаль. Дуже практична річ, яка може замінити м’ясорубку, блендер, міксер і багато інших штуковин. Звісно, м’ясо у ньому подрібнюється зовсім не так, як у м’ясорубці – на однорідну масу. Але за браком м’ясорубки цілком можна використати комбайн. Також він дуже виручає матусь, які не мають блендера: у чаші комбайну можна подрібнювати овочі й інші інгредієнти на пюре для прикорму.
8. Мікрохвильова пічка. Цей вид кухонної техніки поступово перебазовується з домівок в офіси. Іншими словами, у мікрохвильовці все більше розігрівають їжу, а не готують. Це пов’язано і з появою нових видів кухонної техніки, яка витіснила мікрохвильовку, і з поширенням нехороших чуток про те, що ті самі хвилі, які працюють у цій пічці, дуже некорисні.
9. Сушилка для фруктів. Надзвичайно корисна річ влітку! З цим приладом ви можете запастися на зиму сушеними яблуками, грушами, курагою, вишнями чи малиною. Щоправда, працює сушила достатньо довго, тож приготуйтеся платити за електроенергію більше, ніж зазвичай.
10. Термомікс. Ця техніка, порівняно з мультиваркою чи аерогрілем, дорожезна. Але в одному приладі його виробники помістили безліч функцій – від подрібнення продуктів до варіння на пару. Дуже зручна річ для використання на маленькій кухні або у від’їзді – наприклад, на базі відпочинку.
А яку кухонну техніку любите використовувати ви?
(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело. Фотографії – з сайту fotos.ua