Кухня у новобудові: деталі інтер’єру

Дизайн кухні

Дизайн кухні

Нова квартира – нова кухня! І це означає, що вам доведеться по-новому прикрашати це приміщення :) Кухонний декор – це не лише прикраси інтер’єру, а й цілком корисні речі, які можна використати під час приготування або споживання їжі. Давайте подивимося, які деталі інтер’єру знадобляться для кухні у новому помешканні!

1. Годинник. Звісно, безліч сучасних ґаджетів зараз можуть показувати час – телефони, планшети, ноутбуки… Окремі настінні годинники переходять у розряд раритетних елементів декору, та саме на кухні для них – дуже влучне місце. Повісьте на кухонну стіну годинник (або поставте на стіл настільний годинник, але він займатиме зайвий простір), і ви зможете швидко зорієнтуватися, коли виймати приготовану страву з духовки чи як довго збивати міксером білки. За дизайном можна обрати як суто «кухонний» годинник (у формі якогось овочу або оздоблений кавовими зернами), так і такий, що просто вдало впишеться у кольорову гаму інтер’єру. Головне – аби загалом дизайн кухні створював затишок та домашню теплоту.

2. Гачки на стіні. Без них на справжній кухні не обійтися! Гачки можна повісти на одній стіні або й на двох, і чим більше їх буде – тим зручнішим буде використанням кухні за призначенням! На гачках можна буде розмістити пательні, друшляки, усілякі черпаки й вінчики, прихватки, форми для вирізання печива та кухонні рушники. Проте розміщуючи гачки на стіні, треба наперед продумати, що ви на них вішатимете, щоб правильно розрахувати відстані між цими деталями.

3. Тримачі: для кришок, одноразових кульків, паперових рушників, ложок. Ще одна категорія корисних «штукенцій» для кухні – це різноманітні тримачі. Готуючи тушковані та варені страви, ви будете час від часу помішувати продукти у посудині, отож кудись треба буде відкладати «робочу» ложку. Для таких випадків купіть тримач для ложки (зазвичай, це керамічна підставка у формі широкої ложки під невеликим нахилом) та поставте його поблизу плити. Тримач для кришок – це пристрій, дуже ефективний для економії кухонного простору. Він виглядає, як трапецієвидна основа з гачками ліворуч і праворуч, на які можна вішати кришки різних діаметрів. Прилаштувати такий тримач краще на стіні або на дверці кухонної шафи (зсередини). Тримач для паперових рушників – це допоміжний довгий гак, на який можна почепити рулон з паперовими рушниками і зручно відкручувати потрібну кількість. Зазвичай, для кухні достатньо одного тримача, і розташовують його між мийкою та плитою, ближче до стіни. Тримач одноразових кульків – також зручна штука. Це може бути як довгий гак (подібний до тримача паперових рушників), так і щось містке з пакетиками всередині. Головне – швидкий доступ до кульків, які на кухні можуть знадобитися доволі часто.

Кухня у новобудові – широке поле для експериментів! І не лише кулінарних, а й дизайнерських. Житловий комплекс Традиція http://tradicia.kiev.ua/ пропонує нові квартири, де ви зможете облаштувати кухню та інші приміщення на власний смак!

* Фото з сайту tripadvisor.com.ph

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


вісім + 9 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>