Кава у гейзерній кавоварці гарячим способом

Кава у гейзерній кавоварці гарячим способом

Кава у гейзерній кавоварці гарячим способом

Якщо у вас з’явилася гейзерна кавоварка (інша назва – кавоварка мока), вочевидь, ви вже попрактикувалися у традиційному способі приготування кави. Якщо коротко, то він полягає ось в чому: спочатку у нижню секцію кавоварки ви заливаєте воду до позначки, накриваєте цю секцію ситом з меленою кавою, прилаштовуєте верхню частину («чайничок») та ставите на маленький вогонь. Вода внизу закипає, піднімається й виштовхує кавовий напій у верхній резервуар. Але є й ще один – гарячий – спосіб приготування кави у гейзерній кавоварці! Про нього ми вам зараз і розповімо.

Як швидко приготувати каву у гейзерній кавоварці?

По-перше, розповімо, чому ж цей спосіб називають швидким. А тому, що для нього використовують вже готову гарячу воду: заправляючи її до кавоварки, ви вже за кілька секунд отримаєте готову каву! Звісно, певний час піде й на окреме кип’ятіння води. Але заощадити час можна у тому випадку, коли ви кип’ятите воду не спеціально для кави, а разом з іншими ранковими приготуваннями: наприклад, ставите на вогонь чайник для приготування чаю своїм близьким. Отож, залийте заварку окропом, а також частину його візьміть для приготування кави.

По-друге, зараз ми запропонуємо вам цілу покрокову інструкцію з приготування такої кави!

1. Розкрутіть кавоварку та поставте перед собою її нижній відсік. Налийте до нього стільки води, щоб вона досягала відмітки у внутрішній частині відсіку.

Низ гейзерної кавоварки

Низ гейзерної кавоварки

2. Накрийте нижній відсік ситечком та покладіть до нього мелену каву (на одну філіжанку має піти столова ложка кави, не менше!). Гарну каву можна купити на сайті coffee-craft.com.ua, та ще й недорого!

Ситечко з кавою

Ситечко з кавою

3. Поставте на ситечко верхню частину кавоварки – ту, яка схожа на маленький чайничок. Використовуючи прихватку (адже низ кавоварки з окропом – гарячий), скрутіть кавоварку – прикрутіть верх до низу.

4. Запаліть маленький вогонь та швиденько поставте на нього кавоварку.

5. Кілька секунд – і вода почне активізувати каву та підніматися у верхній резервуар у вигляді готової кави.

Кава з кавоварки мока

Кава з кавоварки мока

Кава у гейзерній кавоварці гарячим способом готова! За бажання, ви можете зробити її більш пряною або лагідною. Для цього у ситечко, окрім кави, додайте улюблені спеції (наприклад, мелену корицю чи трошки перцю) та влийте до готового напою вершки або молоко. Гарного кавування!

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два + = 6

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>