Дієта для жіночого циклу

Дієта для жіночого циклу

Дієта для жіночого циклу

Дієта з урахуванням жіночих біоритмів – дуже цікава, адже враховує особливості прекрасної половини людства. Ця дієта враховує місячні біоритми і окреслює меню залежно від фаз циклу. Автором дієти для жіночого циклу є британський лікар М.Девіс. Він стверджує, що ті самі продукти харчування під час різних фаз менструального циклу жіночий організм сприймає по-різному.

Принципи дієти за жіночим циклом

2 – 14 день менструального циклу (у цей час дозріває та розвивається яйцеклітина). Можна їсти низькокалорійні продукти, дотримуючись збалансованого харчування. Варто вживати продукти, що містять клітковину (овочі) та складні вуглеводи.

15 – 21 день менструального циклу (настає овуляція). Вуглеводів у ці дні треба споживати значно менше, а от білкової їжі (риба, м’ясо, птиця) та клітковини – чимпобільше. Також у цей період організм потребує жирні кислоти з оливкової та льняної олій.

22 – 1 день менструального циклу (активно виробляється прогестерон). Цей найбільш вільний у сенсі харчування період жіночого циклу. Все, що з’їдає жінка у ці дні, каже лікар, буде перетравлене її організмом. І головне – не просто перетравлене, а піде на користь! Наприкінці циклу дуже бажано включити до щоденного меню йод, магній та залізо.

Вірити в дію такої дієти чи ні – справа індивідуальна. Проте виглядають ці поради дуже переконливо, адже жодна інша дієта не враховує особливості жіночого організму.

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

***

Подяка:

До речі, замовити якісні фермерські продукти можна здесь за дуже непоганими цінами! Готуючи з перевірених інгредієнтів, ви отримуєте не лише смачні страви, а й більш корисні!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


6 − два =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>