Чи можна їсти випічку і худнути?

Випічка

Випічка

Смачно поїсти і водночас зберегти струнку фігуру цілком можливо, хоча омріяний диво-засіб для зниження ваги так і залишається примарою для 85% жінок. І поки миттєвих безпечних заходів ще не вигадали, зверніть увагу на продукти з «мінусовою» калорійністю. Для свого пекарного бізнесу можете поцікавитися, скільки коштують конвекционные печи цены і купити цю важливу техніку. У такому харчовому обладнанні можна робити й низькокалорійну випічку!

Не існує їжі, яка б містила менше калорій, ніж енергії, необхідної для її перетравлення. Навіть найбільш «стерильний» з точки зору калорійності продукт – морська капуста – має харчову цінність 5 ккал на 100г.

Спеціалісти-дієтологи намагаються довести існування «поганих» і «хороших» калорій. Перші зайвою вагою залишаються на боках і стегнах, а другі стабілізують процеси обміну речовин і покращують травлення, що оптимізує зниження ваги.

Харчі, що містять «хороші» калорії, мають досить гарну метафоричну назву – продукти з «мінусовою» калорійністю.

При загальній користі «антижирів», їх розділяють на кілька підгруп.

Енергоємні. Овочі, які містять велику кількість грубого волокна, «працюють» відразу у трьох напрямках:

- заповнюють шлунок і дозволяють відчути ілюзію ситості при мінімумі калорій;

- потребують достатньо серйозних зусиль для засвоєння з боку травневої системи;

- очищують кишечник за зразком «мітли».

Щоб збільшити енергоємність овочу, слід вживати його в сирому вигляді, тому що жування – це додаткова витрата калорій. Щоправда, людям з чутливим шлунком не слід захоплюватися капустою, буряком, цибулею, морквою, редькою.

Лужні. Склянка лужної мінеральної води або зеленого чаю, якщо випити їх за 30-40 хвилин до їжі, блокують виділення шлункового соку та приборкують «вовчий» голод. Але не слід зловживати цім методом приборкання апетиту при ознаках гастриту зі зниженою секрецією.

Холодні. Для перетравлення морозива, квасу або холодцю організму потрібно передусім зігріти їжу до температури 36,6. На все це знадобиться додаткова енергія. Таким чином: холодні страви знижують утворення жиру. Звичайно, при схильності до тонзиліту чи фарингіту цей метод схуднення не підійде.

Зверніть увагу, що «іноземні» фрукти нерідко стають причиною алергії. Тому до розширення дієти слід підходити обережно і вводити в раціон нові продукти поступово.

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

One thought on “Чи можна їсти випічку і худнути?

  1. Pingback: Дієтичні рецепти і дієтиДієтичні рецепти і дієти RSS Feed

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


6 × = вісімнадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>