Чому корисно пити какао?

Час для какао

Час для какао

В українських містах зараз – справжня кавоманія: купити гарячі напої можна буквально на кожному кроці. Проте пити забагато кави – не надто корисно для здоров’я. Інша справа – какао та гарячий шоколад! Вживаючи ці тепленькі напої, ви отримаєте «бонуси» у вигляді корисних речовин. Яка користь від какао і нащо пити напої із цього продукту? Розберімося разом!

До складу бобів какао входять більш як триста речовин, що мають найрізноманітнішу дію на організм людини. Напій, виготовлений із цих бобів, відомий своєю здатністю покращувати настрій навіть депресивної осінньої пори., адже містить серотонін! А завдяки кофеїну він підбадьорює та покращує працездатність. Окрім того, можна виокремити користь какао для різних систем організму.

1. Какао і серцево-судинна система. Якщо ви полюбляєте шоколадки з вмістом какао більш як 70%, знайте: це зменшує склеювання тромбоцитів. Какаофлаваноли, крім того, впливають на деякі функції обміну речовин, отож у судинах відбувається менше згубних відкладень, а самі судини стають більш еластичними. Існують також дані довготривалого дослідження, з яких виходить, що часте споживання какао знижує смертність від серцево-судинних захворювань на половину.

2. Какао і шкіра. Цей ароматний напій також може зберігати та подовжувати молодість! Виявляється, він добре впливає на нормальне функціонування шкіри. А ще, какао-порошок містить меланін, що береже шкіру від випромінювань інфрачервоного та ультрафіолетового типів. Він також допомагає організму уникнути перегрівання.

3. Какао і мозок. Какао покращує кровопостачання мозку, а також знижує артеріальний тиск. Отож, цей напій корисний і у старшому віці, коли з’являються ризики гіпертонії.

4. Какао і м’язова система. Какао-напій, приготований із бобів органічного походження, сприяє швидкому відновленню м’язів після спортивних змагань. Інтенсивних навантажень або важкої фізичної праці. Отож, якщо ви цілий день носили на руках немовля, не відмовте собі у чашці какао!

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Тепер ви знаєте все про користь какао, тому радимо вам купить цей чудовий продукт та насолодитися чашечкою какао!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


п'ять + = 11

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>