Телевізор на кухні: де його розмістити?

Телевізор на кухні

Телевізор на кухні. Фото з сайту airbnb.ru

Останніми роками комп’ютери все активніше витісняють телевізори з нашого життя. З Інтернету ми дізнаємося новини, на комп’ютері дивимося фільми і слухаємо музику… Проте у квартирі є одне приміщення, де телевізор залишається доволі актуальним. Звісно, це кухня! Готуючи смачні дієтичні страви, можна послухати поради кулінарних експертів і подивитися улюблені програми з рецептами! Давайте розглянемо три найпоширеніші способи розміщення телевізора на кухні і визначимо їхні плюси й мінуси!

1. Телевізор на підставці. Існує така річ, як підсnавка для будь-якого приміщення. Тож ви можете обрати підставку на ваш смак (звісно, таку, яка підходить під інтер’єр) і поставити її в будь-якому місці кухні. Очевидний плюс у тому, що можна змінювати розташування тумби з телевізором, переставляючи меблі. Мінус цього варіанта – великі розміри підставки, хоча для кухні скромної площі можна підібрати невеличку тумбу.

Вбудований телевізор. Фото з сайту mebel-info.dn.ua

Вбудований телевізор. Фото з сайту mebel-info.dn.ua

2. Вбудований телевізор. Мова йде не лише про надсучасну техніку, коли кухонний гарнітур продається з уже вбудованим пласким телевізором. Цей варіант, звісно, гарненький, але аж надто дорогий. А другий варіант – це ніша для телевізора у кухонному гарнітурі (такий «фокус» можна зробити навіть зі старими шафками, звільнивши пару полиць). Тут треба бути дуже обережними, адже не будь-яка полиця витримає вагу телевізора, хоч яким би пласким він не був. Тож перед втіленням такої ідеї порадьтеся з фахівцями!

Плазмовий телевізор на стіні. Фото з сайту remont-volot.ru

Плазмовий телевізор на стіні. Фото з сайту remont-volot.ru

3. Плазмовий телевізор на стіні. А це – найпростіший спосіб розбавити свою кухонну самотність! Просто купіть тонкий телевізор (з малою чи великою діагоналлю – неважливо) і підвісьте його на стіні. Цей спосіб якнайкраще підійде для кухні невеликої площі, адже він не потребує окремого місця на тумбі чи полиці.

(с) Дієтичні рецепти. Використовуючи матеріали сайту, зазначайте джерело.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


4 − = два

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>